Zakres usług

Prawo rodzinne i rozwody

Dużą uwagę podczas wykonywania naszej praktyki adwokackiej poświęcamy sprawom rodzinnym, rozumiejąc, że dla naszych Klientów są to sprawy trudne i niezwykle emocjonujące. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą Kancelarią.

Prawo cywilne

Oferujemy kompleksową pomoc prawną z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Jeśli potrzebują Państwo pomocy z zakresu prawa cywilnego, zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią Adwokacką.

Prawo karne

Kancelaria zapewnia Klientom pomoc prawną na każdym etapie postępowań karnych, karno-skarbowych, wykroczeniowych, a także wykonawczych.

Odszkodowania

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie likwidacji szkód, w tym w szczególności związanych z wypadkami drogowymi lub innymi zdarzeniami związanymi z transportem. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, zapraszamy do naszej Kancelarii w Lublinie, ul. Narutowicza 14/15.

Prawo pracy

Nasza Kancelaria wspiera Klientów w sporach z pracodawcami, jak również sporządza odwołania od decyzji ZUS. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy specjalisty – zapraszamy do kontaktu.

Obsługa przedsiębiorców

Kancelaria kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców. Oferujemy stałą lub doraźną obsługę prawną – w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!